ENTRELAK ÖRGÜ ÖRNEKLERİ

Hanımlar bu gün değişik bir örgü tekniği duydum. Araştırdım ve altta resimlerini de göreceğiniz örneklere ulaştım. Henüz bu örgü üzerine pek bir bilgim yok. Ancak değişik bir isme sahip olan tekniğin yapılışına dair videolara da ulaştım. İzledim ve gerçekten entrelak örgüyle bere yapılabilir. Örgü sarmal şapkalar yapılabilir. Değişik lif modeli yapılabilir.

Değişik bir örgü türü ve meraklısına hemen altta anlatımlı videosunu da paylaştım. Değişik geldiği için ve belki bilmeyenler olur diye burada da konumuza ekledim. Entrelak örgüleri üzerine araştırmalarım sürecek. Şimdilik fazla bilgiye ulaşamadım. Galiba fazla ülkemizde bilinmiyor veya tercih edilmiyor.

İkisinden birisi ama yine de değişik ve güzel berelerin yapılacağını söylemek isterim. Hani bu sarmal şeklinde şapkalar olur, işte onlardan yapılabileceğini söylemek isterim. Hatta yuvarlak değil de uzunca yapıp kıvrımlı atkı modelleri de yapılabileceğini düşünüyorum.

Entrelak örgü örnekleri

Entrelak örgüsünün tekniği var. Altta ki videoyu izlemeyi unutmayın. Ama önce modellere bir göz atın.

Entrelak örgü tekniği yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ENTRELAK ÖRGÜ ÖRNEKLERİ için yorumda bulun

    ENTRELAK ÖRGÜ ÖRNEKLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ENTRELAK ÖRGÜ ÖRNEKLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.