ENİNE ÖRÜLEN ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Erkek bebeklere şiş örgüsü ile enine örülerek yapılan yelek modeli

Erkek bebekler için yapılan farklı yelek modellerini sizlerle daha önce paylaşmıştım. Bugünde görünce çok hoşuma giden bebekler üzerinde şık duracak bir erkek bebek yeleği modeli yapımını sizlerle paylaşmak istedim. Bu yeleğin yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Bebekler için yapılabilecek örgü modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün sizlere bir yelek modeli göstermek istedim. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip ederek yapabileceğiniz bu yelek modeli şiş örgüsü ile yapılmış oldukça kolay bir model. Videodaki anlatıma dikkat ederek yaptığınızda burada olduğu gibi harika bir yelek modelini sizlerde kısa sürede yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü erkek bebek yeleği yapımı için burada mavi rengin iki tonu kullanılmış. Yelek enine örülerek yapıldığı için yeleğin örülmesi sırasında tam orta kısıma gelindiğinde renk değişikliği yapılmış ve çok güzel bir renk uyumu yakalanmış.

Işıl Hanım her zaman olduğu gibi bu yeleğin yapım aşamasını da detaylı bir şekilde açıklanmış. Şiş örgüsü örmeye yeni başlayanlar dahi bu videoyu takip ederek bu güzel yeleği yapabilir. Burada sadece düz bir örgü tekniği kullanılmış. Yelek enine örüldüğü için bazı yerlerde sayılar arttırılmış bazı yerlerde sayılar azaltılmış. Videodan bu detayları takip ederek yaparsanız çok güzel bir yelek yapabilirsiniz.

Enine örülen erkek bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ENİNE ÖRÜLEN ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ENİNE ÖRÜLEN ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ENİNE ÖRÜLEN ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.