DISNEY’İN YENİ ARIEL’İ AŞİKÂR OLDU!

Disney, yeni canlı aksiyon sineması ‘Küçük Deniz Kızı’ için ana karakter Ariel’i seçti! Dün, Chloe x Halle müzik kümesinden Halle Bailey’nin Ariel olacağını açıklayan direktör Rob Marshall, 19 yaşındaki müzikçinin seçmelerde fark yarattığını belirtti. “Uzun bir arayışın akabinde Halle’ın ruhu, kalbi, gençliği, masumiyeti, yetenekleri ve harika sesi, onu öbür seçeneklerden ayırdı. Bu rolü oynamak için gereken tüm az kombinasyonlara sahip,” diyen Marshall, Bailey’nin doğuştan bir yıldız olduğunu belirtti. 

dream come true… ????????‍♀️???? pic.twitter.com/sndjYUS6wO

— chloe x halle (@chloexhalle) 3 July 2019

Kız kardeşi Chloe ile birlikte ‘Grown-ish’ dizisinde oynayan Bailey, gösterinin Jazz ve Sky Forster ikizlerini canlandırıyor. Kız kardeşi ile birleşik Twitter ‘Chloe x Halle’ hesaplarından “Hayaller gerçek oldu…” yazan Bailey toplumsal medyada en çok paylaşılanlar ortasına girdi. Daha evvel Zendaya’nın oynayacağı söylenirken, ünlü müzikçi ve oyuncu Bailey’nin haberini kendi hesabından paylaştı. 

Yeeeeessss!! Here for thiiiissss!! @chloexhalle ♥️♥️???????????????? https://t.co/8hpuSKb4rD

— Zendaya (@Zendaya) 3 July 2019

Awkwafina, Jacob Tremblay ve Melissa McCarthy, ‘Küçük Deniz Kızı’ sinemasında Bailey’e eşlik edecekler. McCarthy’nin Deniz Cadısı Ursula’yı oynayacağı, Tremblay’nin Ariel’in. balık arkadaşı Flounder’ı seslendireceği ve Awkwafina’nın Scuttle karakterini seslendireceği iddia ediliyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu