DESENLİ KUMAŞTAN BOHÇA ÇANTA YAPMAK

Desenli kumaştan bohça çanta yapmak için bulduğum bu enfes çalışma benim çok hoşuma gitti. Sizler de evde artık kumaşları değerlendirebilir ve onlardan bohça şeklinde çantalar yapabilirsiniz.

Bunu minyatür veya büyük kullanmalık da yapabilirsiniz. Anlatımlı kumaş bohça çanta çalışmaları sayesinde sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

Evde bu tür çanta çalışmaları yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan yapılan çalışmaları ilerleyen günlerde sitemizde fazla fazla bulacaksınız.

Anlatımlı kumaş çanta projelerini sizlerde sitemizde paylaşabilirsiniz. Yoruma yazarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu şirin çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-bohca-canta-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DESENLİ KUMAŞTAN BOHÇA ÇANTA YAPMAK için yorumda bulun

    DESENLİ KUMAŞTAN BOHÇA ÇANTA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DESENLİ KUMAŞTAN BOHÇA ÇANTA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.