DESENLİ BATTANİYE MOTİF YAPIMI

Desenli battaniye motif yapımı için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz. Evde tığ işi battaniye örneği yapıyorsanız veya motifli tığ işi çalışmalar yapıyorsanız bu güzel çalışma size fikir verebilir.

Tam olarak yapılışı gösterilmese de ne yapılmak istenildiğini tığ işi çalışma yapan ev hanımları anlayabilir. Desenli battaniye motif yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın anlatımını içeren videoyu bulduğumda bu yazıya ekleyeceğimi belirtmek isterim.

Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Benzerlerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onlara da göz atmanı unutmayın. Kolay gelsin.

source

desenli-battaniye-motif-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DESENLİ BATTANİYE MOTİF YAPIMI için yorumda bulun

    DESENLİ BATTANİYE MOTİF YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DESENLİ BATTANİYE MOTİF YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.