DEĞİŞİK LİF MODELLERİ

Değişik lif örneklerini her zaman araştırırım. Bulduğumda da nasıl yapıldığını inceler ve aynısını yapabilir miyim? diye düşünür ederim. Sizde benim gibi düşünüyorsanız, bu modeller yine kafanızı kurcalayacak. Özellikle kelebek motifli lif modeline bayıldım. Nasıl yapıldığını bulamadım.

Altta en güzel lifleri seçmeye çalıştım. Eldivenli lif modellerini hepimiz biliriz. Örgüsü de kolay olur. Sitemizde bundan sonra örgü üzerine çok sayıda çalışmaya ulaşacaksınız. Anlatımlı örgülere ulaşacak ve örgü örmeyi daha eğlenceli hale getiren çalışmalar üzerine yoğunlaşacağız.

İlk paylaşımımız lif üzerine olsun dedik. Lif modelleri her zaman beğenilen ve tercih edilen çeyizlik çalışmalardır. Genç kızların çeyiz sandıklarında olması gereken en güzel banyo ovunma liflerini yine bulup önünüze getireceğim.

Sıraladığım örnekler netten alıntı olup, yapanların emeklerine sağlık demek isteriz. Gerçekten çok güzeller. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DEĞİŞİK LİF MODELLERİ için yorumda bulun

    DEĞİŞİK LİF MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DEĞİŞİK LİF MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.