DANTEL DESENLİ HEDİYE PAKETİ NASIL YAPILIR

Dantel desenli hediye paketi nasıl yapılır? diyenler için bulduğum bu değişik ve enteresan çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. İşimize yarar mı? yaramaz mı? bilmiyorum ama belki yarayabilir.

Bu tür desen çalışmaları yaptığımızda dantel kullanabiliriz. Kullanmadığımız dantelleri desenlerinden yararlanmak için baskı kalıp amaçlı kullanmak aslında mantıklı gibi geliyor.

Yapımı zor olmayan bu çalışmayı önce danteli desen yapacağınız oklava veya merdaneye sabitlemeniz gerekiyor. Daha sonra hediye paketinin üzerine boyaya batırılmış desenli merdaneyi ileri geri yapmak yeterli oluyor.

Bu sayede boyalı desen dantelin şeklini alıyor. Bu tür kalıplar yaparak çok güzel hediyeler veya hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri dantel desenli hediye paketi yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

dantel-desenli-hediye-paketi-nasil-yapilir

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DANTEL DESENLİ HEDİYE PAKETİ NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    DANTEL DESENLİ HEDİYE PAKETİ NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DANTEL DESENLİ HEDİYE PAKETİ NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.