ÇEYİZLİK YELEK,ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi çeyizlik yelek veya şal modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için şık ve gösterişli bir örgü modelini daha bugün sizlere göstermek istiyorum. Tığ ile yapılan çeyizlik yelek modeli şal olarak da kullanabileceğiz bir model. Bu modelin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Yeni şal ve yelek modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Daha öncede size şiş örgüsü ve tığ örgüsü ile yapılmış olan farklı şal ve yelek modeli göstermiştim. Daha önceki yazılarıma göz atarak çeyiziniz için harika örgü işleri örnekleri bulabilirsiniz.

Bugün sizlere tığ işi yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Ayrıca bu model şal yapımında da kullanabileceğiniz bir model. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bu model ile hem şal hem de yelek yaparak çeyiziniz için hazırlayabilir ve güzel bir takım yapabilirsiniz.

Burada modelin yapımı için şal yapımında kullanılan angora ipler tercih edilmiş. Bu şekilde ipler ile model daha zarif görünecektir. Modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan bu yelek ve şal modelini kısa sürede yapıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Çeyizlik şal modeli veya yelek modeli dışında sitemizde yer alan diğer örgü işlerine, çeyizlik oya modellerine ve dantel modellerine göz atabilir ve farklı örgü işlerini çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz. Sizlere yeni modelleri bulup ilerleyen günlerde göstermeye devam edeceğim.

Çeyizlik yelek şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK YELEK,ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK YELEK,ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK YELEK,ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.