ÇEYİZLİK PUF ÇİÇEKLİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı

Çeyizleri için hazırlıkları yapanlar ile lif yapıp satanlar için bugün çok güzel bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını sizlere göstereceğim puf çiçekli lif modeli çeyizler içerisinde şık duracak oldukça gösterişli bir model.

Yeni lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Özellikle şık ve gösterişli modelleri seçmeye çalışıyorum ki çeyizleriniz içerisine harika el işleri ekleyerek bütün dikkatleri çeyiziniz de toplayın. Bugün göstereceğim lif modeli iki renk ip ile harika olmuş. Lifin kenarına yapılan puf çiçekler ise şahane olmuş diyebiliriz.

Çeyizlik lif modeli yapımına orta kısımdaki beyaz dilimli kısmın yapılışı ile başlanmış. Burada her zamanki lif tabanlarından farklı olarak 6 dilimli bir lif tabanı değil de 8 dilimli bir lif tabanı yapılmış. Bu şekilde çok hoş bir görüntü oluşmuş.

Lif modelini orta kısmında yapılan çiçek diliminin nasıl yapıldığı video içerisinde çok güzel detaylı bir şekilde açıklanmış. Lif yapmayı ilk defa öğrenenler dahi burada yapılan anlatımı takip ederek bu lif modelini kısa sürede yapabilir.

Puf çiçekli lif modeli için lifin orta kısmı yapıldıktan sonra puf çiçeklerin yapımına geçilmiş. Bunun için pembe renkteki lif ipleri kullanılarak çiçekler yapılmış. Lif üzerine bu çiçekler eklenince kare şeklinde bir görünüm elde edilmiş.

Çeyizlik puf çiçekli lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK PUF ÇİÇEKLİ LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK PUF ÇİÇEKLİ LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK PUF ÇİÇEKLİ LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.