ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için şık ve gösterişli lif modeli yapımı

Çeyizleri için hazırlık yapanlara bugün yine çok şık bir lif modelinin yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim çeyizlik lif modeli görenlerin dikkatini çekecek olan son zamanlarda oldukça popüler lif modellerinden birisi. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Yeni ve farklı lif modellerini buldukça sizlerle paylamaya çalışıyorum. Kısa sürede oldukça fazla lif modeli yapmak istiyorsanız sizlere gösterdiğim lif modellerine göz atabilirsiniz. Verdiğim her lif modeli için detaylı yapım aşaması içeren videoda eklediğim için zorlanmadan bu modelleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Papatyalı lif modeli yapımına orta kısımdan başlanmış. Burada beyaz lif ipi ile dilimleri yapılan küçük bir papatya motifi yapılmış. Sonra yapılan bu motifin her bir dilimi üzerine 8 tane dilim yapılmış. Mavi lif ipi kullanılarak yıldız tekniği ile dilimler yapılmış. Burada her bir dilim belirli bir sıra işlendikten sonra ise eksiltmeler yapılıp sanki yıldız şekline benzeyen bir görünüm elde edilmiş.

Bu şekilde lif modelinin dilimleri yapıldıktan sonra da her dilim arasına yine papatya motifleri yapılarak şık ve gösterişli bir lif modeli elde edilmiş. Video içerisinde lif modeli yapımına dair her bir detay verilmiş. Bu sayede lif modelini kısa sürede yapabilirseniz.

Çeyizlik lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.