ÇEYİZLİK DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi çeyizlik dantel modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yine bugün çok şık bir dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Çeyizlik dantel modeli birçok yerde kullanabileceğiniz çok şık ve gösterişli bir model. Bu dantelin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videoyu takip ederek öğrenebilirsiniz.

Dantel modellerini göstermeye bir süre ara versem de yeni modeller buldukça bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün sizlere yine çeyizler içerisinde göz dolduracak dikkatleri çekecek olan bir model göstermek istiyorum. Çeyiz hazırlığı yapanların dışında el işleri yapıp satanlarda bu harika modele mutlaka göz atmalılar.

Tığ işi dantel modeli kare bir şekilde oluşturuyor. Bu modeli istediğiniz sayıda yapıp vitrin içi danteli, yatak odası danteli, sehpa örtüsü, runner, mutfak danteli, masa örtüsü ve dilediğiniz şekilde farklı el işleri yapımında kullanabilirsiniz.

Modeli yapımı çok basit. Zaten video içerisinde detaylı bir anlatım yapılmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamdan kısa sürede bu dantel modelini yapabilirsiniz. Videodaki anlatım içerisinde dantel modeli için bir tane örnek yapılmış. İkinci örnek yapılırken hem yapım aşaması anlatılmış hem de yapılan motiflerin nasıl birleştirileceği gösterilmiş. Bu sayede sizlerde buradan birleştirme işlemini öğrenip dilediğiniz büyüklükte zorlanmadan harika bir dantel modeli oluşturabilirsiniz.

Çeyizlik dantel modeli için burada beyaz ip kullanılmış olsa da dilerseniz farklı renklerde dantel ve oya ipleri kullanıp dekorasyonunuza uygun dantel modelleri yapabilirsiniz.

Çeyizlik dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCb-Ml8RCQSUfTzwehw3jGIQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.