ÇEMBER OYASI LİF MODELİ YAPIMI

Şık ve gösterişli çember oyası lif modeli yapımı

Lif modelleri için sizlere yeni tasarım farklı lif modelleri bulmaya devam ediyorum. Bugün sizlere oldukça renkli ve çeyizler içerisinde göz dolduracak çember oyası lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çeyizler içerisine çeşit çeşit daha önce kimsenin görmediği lif modelleri eklemek istiyorsanız mutlaka gösterdiğim örneklere göz atmalısınız. Ayrıca el işi yapıp satanlar modelleri arasına yeni örnekler eklemek istiyorlarsa mutlaka gösterdiğim örnekleri takip etmeliler. Her bir lif modelinin detaylı yapım aşaması olduğu için zorlanmadan bu örnekleri yapabilirsiniz.

Çeyizlik çember oyası lif modeli yapımı için taban kısmında beyaz lif ipi kullanılmış. Üst kısımda çember şeklinde yapılan kısım için ise sarı ve lila renkte lif ipleri kullanılmış. Yapılan örnek anlatımda ise mavi ve sarı renk kullanılmış. Burada renk renk elinizde kalan lif iplerini kullanıp harika lif modellerini ortaya çıkartabilirsiniz. Burada Bonbon markalı lif ipleri kullanılmış.

Lif modeli yapımına taban kısımdan başlanmış. Klasik dilimli bir yuvarlak taban yapılmış. Bu tabanının yapımı video içerisinde açıklanmış. Taban kısmı yapıldıktan sonra üst kısımdaki renkli çemberin yapımına geçilmiş. Burada saç örgüsü şekline benzeyen bir çember oyası yapılmış. Burayı videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çember oyası lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC38TJtTEVUJv9sqRP021Oog

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEMBER OYASI LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÇEMBER OYASI LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEMBER OYASI LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.