CELINE DION’UN ZIEGFELD FOLLIES İLHAMLI MET GALA KOSTÜMÜ

Celine Dion son yıllarda müziklerinden ve performanslarından çok tarzı ile konuşuluyor. Moda haftalarının onur konuğu olan Celine Dion, 2019 Met Galasında da tıpkı etkiyi sürdürdü. Ünlü müzikçi New York’ta gerçekleşen Met Gala pembe halısında gümüş metalik püsküllü elbisesi ile gözlerimizi kamaştırdı. 

Celine Dion 2019 Met Galasında (Getty Images)

51 yaşındaki ünlü müzikçi, Oscar de la Renta marka özel dikim elbisesini Chloe Gosselin’in kendisi için tasarladığı gümüş ayakkabılar ile tamamladı. Dion, 20. yüzyılın başlarında New York’ta Broadway gösterilerinde ünlenen Ziegfeld Follies’in tarzından ilham alan metalik elbisesini tüylü baş aksesuarı ve statement küpeleri ile tamamladı. 

Celine Dion 2019 Met Galasında (Getty Images)

Pembe halıda kameralara konuşan ünlü müzikçi bu yılın ‘Camp’ konseptinin önemli manada kamp olarak düşündüğünü söyledi. Daima bir arada Met Galada kamp kuracaklarını düşündüğünü söyleyen ünlü müzikçi, izleyenleri güldürdü. Daha sonra tarz takımı ile konuştuğunu belirten ünlü müzikçi, ‘Camp’ teriminin vakitsiz, abartılı, lüks ve antik üzere bir çok mana taşıdığını öğrendiğini anlattı. 

Üç bin adet püskül taşıyan Oscar de la Renta elbisesi ile zahmetsizce yürüyen Dion, Met Gala'nın en çok konuşulanları ortasında ismini yerleştirmeyi başardı. Yapılması üç bin saat süren bu kıyafet eski Hollywood görkemini tam manasıyla günümüze taşımayı başardı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu