ÇAM DESENLİ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile yakadan başlamalı çam desenli bebek yeleği yapımı

Bebekler için daha önce size güzel bir bot patik modelinin yapımını göstermiştim. Bugün ise sizlere bu bot patik ile aynı modelde yapılmış olan yeleğin yapımını göstermek istedim. Çam desenli bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz. Bu yelek modeli kız çocuklarında çok şık duracak bir tasarım olmuş.

Kış yaklaşırken sizlere farklı bebek yelek modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün size daha önce çam deseni ile yapılan patiğin yeleğini göstermek istedim. Bu iki örgü işi birbiri ile güzel bir takım olduğu için hem hediyelik olarak yapılabilir hem de örgü işi yapıp satanlar için harika bir takım olacaktır.

Şiş örgüsü bebek yeleği 1-1,5 yaş için oldukça ideal. Bu yelek modeli yapımında tüylü kısımları yapmak için Lanoso Dominant markalı ip kullanılmış. Diğer kısımlarda kullanılan ana renk ise Kartopu Baby One markalı ip ve şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış.

Yelek modeli yapımı iki video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Özellikle yakadan başlamalı yelek modeli yapmayı bilmeyenler için bu videolar oldukça faydalı. Videoya başlamadan önce yeleğin yapım şeması güzel bir şekilde açıklanmış. Buraları takip ederseniz sorun yaşamadan yeleğin yapım detaylarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Çam desenli bebek yeleği yapımını öğrenmek için aşağıda detaylı yapım aşaması verilen videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇAM DESENLİ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÇAM DESENLİ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇAM DESENLİ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.