ÇAM DESENİ İLE BEBEKLERE BOT PATİK YAPIMI

Bebekler için şiş örgüsü çam deseni modeli ile bot patik yapımı

Kış yaklaşırken kış hazırlıkları için sizlere yeni örgü modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün size bebek bot patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu bot patik modelinin detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bebekler için yakılabilecek şık bir patik modelinin yapımını bugün size göstermek istedim. Bu patik modeli yeleği ile birlikte yapılarak takım haline getirilmiş. Bebekleri için kışlık hazırlık yapanlar veya hediyelik güzel bir örgü takım modeli arayanlar bu örneğe bakabilirler. Bugün size patiğin detaylı yapım aşamasını içeren videoyu göstereceğim. Daha sonra ise yeleğin detaylı yapım aşamasını da göstereceğim.

Şiş örgüsü bebek patik modeli 1-2 yaş için uygun olarak yapılmış. Daha büyük bir patik modeli yapmak isteyenler videodaki anlatımı takip ederek detayları öğrenebilir. Patik yapımı için burada Lanoso Dominant markalı ip kullanılmış. Bu ip tüylü özellikte olan bir ip. Birde ana renk olarak Kartopu Baby One markalı ipten kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numaralı kısa şiş kullanılmış.

Patik modelinin taban ve arka kısmında haroşa örgü modeli yapılmış. Ön kısımda ise çam deseni modeli kullanılmış. Patiğin bilek kısmında tüylü olan ip ile örme yapılıp daha güzel bir görünüm elde edilmiş. Bu şekilde patik modeli yapılarak tamamlanmış.

Bebek bot patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇAM DESENİ İLE BEBEKLERE BOT PATİK YAPIMI için yorumda bulun

    ÇAM DESENİ İLE BEBEKLERE BOT PATİK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇAM DESENİ İLE BEBEKLERE BOT PATİK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.