BREAKING BAD SİNEMASININ BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

Aaron Paul, bu yeni sinemada de dizideki sevilen karakteri Jesse Pinkman olarak tekrar karşımızda olacak. Başarılı oyuncu Cumartesi gecesi sinemaya dahil oluşuyla ilgili tweet attı.

“Sanırım bir sinema varmış. Bunun hakkında konuşabileceğimi bilmiyordum. Sanırım konuşabilirim. Bu 'sırrı' ortaya çıkarttığınız için teşekkür ederim New York Times”

Bu sinema, Breaking Bad'in ikinci uyarlaması olacak. Birinci uyarlama, Bob Odenkirk'in canlandırdığı sahtekar avukat Saul Goodman'ın Walter White ile tanışmadan evvel meslekteki birinci altı yılını bahis alan, Better Call Saul, meşhur dizinin finalinden iki sene sonra yayınlanmıştı.

Sinemanın fragmanında, polislerin Jesse Pinkman'ın peşinde olduğu görülüyor. Dizinin finalinde Pinkman en son El Camino'ya yanlışsız otomobilini sürerken görülmüştü. Dizinin finalinde ölen, Brian Cranston'ın canlandırdığı Walter White karakterinin ise sinemada yer alıp almayacağı bilinmezliğini koruyor. 

Serinin hayranları, bunu öğrenmek için çok da beklemeyecek. Netflix, sinemanın fragmanıyla birlikte sinemanın yayın tarihini de açıkladı. Sinema, 11 Ekim'de Netflix'te izlenebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu