BİRBİRİNDEN ŞIK ÖRGÜ BEBEK HIRKA MODELLERİ

Bebekler için birbirinden şık örgü hırka modelleri

Bebekleri için hazırlık yapanlara bugün birbirinden şık ve gösterişli hırka modelleri göstermek istiyorum. Aşağıda yer alan video içerisinde örgü bebek hırka modelleri için farklı tasarımlar yer almakta. Bunları inceleyerek yeni modelleri öğrenebilirsiniz.

Bebekler için yapılabilecek farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha önce de sizlere bebek hırka modelleri göstermiştim. Bu modellerde detaylı yapım aşamalarını sizlere sunmuştum. Bugün ise gösterdiğim video içerisinde farklı modeller yer almakta. Bugün sizlere bir hırkanın detaylı yapım aşamasını vermek yerine son zamanlarda en çok beğenilen ve yapılan hırka modellerini göstermek istiyorum.

Şiş örgüsü bebek hırka modelleri için sizlere yen modellerin yapım aşamalarını önümüzdeki günlerde göstereceğim. Hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapılabilecek birbirinden şık tasarımların detaylı yapım aşamaları içerisinde modellerin yapım aşamaları yer alırken birde kullanılan ipler hakkında da bilgiler verilmekte.

Özellikte şiş örgüsü ile örgü örmeye yeni başlayanlarda videolardaki anlatımları takip ederek kolaylıkla bu hırkaları yapabilir. Bunun dışında tığ ile yapılmış olan modelleri de sizler için göstereceğim. Şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler tığ işi bebek hırka modellerini inceleyerek yeni tasarımlarını yapımını buradan öğrenebilirler. İlerleyen günlerde sizlere yeni modeller için videolar sunacağım. Bunları takip ederek harika hırka modelleri yapabilirsiniz.

Örgü bebek hırka modelleri için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCh_D-Z8gGQ3WMV_IXpeoTfQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu