BEBEKLERE ÖRGÜ SALOPET ŞORT TULUM YAPIMI

Tığ işi salopet şort tulum

Bebekler için yaz aylarında kullanabileceğiz oldukça farklı ve şık bir örgü salopet şort tulum modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıda videolu anlatım ile vereceğim bu salopet tulum modeli hem kız hem de erkek bebekler için yapabileceğiniz harika bir tasarım.

Sizlere daha çok bebeklerin kış aylarında kullanabileceği örgü modelleri gösteriyorum. Bugün ise yaz aylarında kullanabileceğiniz çok şık ve tatlı bir salopet şort tulum modelinin yapımını göstermek istedim. Özellikle bebekleri için fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenler bu şort tulum modelini kullanabilirler.

Bebek salopet şort tulum yapımı için burada 1,5 yumak 50 gram Gazzal Baby coton markalı ip kullanılmış. Bu ip dışında bambu ince örgü ipi ile de bu tulum modeli yapılabilir. Tığ olarak ip kalınlığına uygun olan 2,5 numara tığ kullanılmış. Salopetin ön kısımlarını kapatmak için 8 tane de düğme kullanılmış.

Örgüden yapılan salopet tulum 1 yaş için oldukça ideal. Burada video içerisinde verilen anlatımda tulumun nasıl büyültüleceği açıklanmış. Tulum modeli yapımına arka kısımdaki lastik örgüsünden başlanıyor. Arka kısım yapıldıktan sonra ön kısmın yapımına geçiliyor. Daha sonra da kol askıları yapılıyor ve tulum modeli yapımı tamamlanıyor. Tulumun üzerine düğmelerde eklendikten sonra ortaya harika bir tasarım çıkıyor.

Örgü salopet şort tulum modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEKLERE ÖRGÜ SALOPET ŞORT TULUM YAPIMI için yorumda bulun

    BEBEKLERE ÖRGÜ SALOPET ŞORT TULUM YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLERE ÖRGÜ SALOPET ŞORT TULUM YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.