BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANTALON YAPIMI

Şiş örgüsü ile bebeklere örgü pantolon yapımı

Bugün sizlere çok güzel bir örgü bebek pantolon modeli yapımını göstermek istiyorum. Burada gri renk ip ile yapılmış olsa da bu pantolon modelini kız çocukları için de yapabilirsiniz. Örgüden yapılmış bu bebek pantolonun detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Örgü işinden yapılmış olan bebek örgülerini sizlere sık sık gösteriyorum. Bugün bebekler için yapılmış çok şık bir pantolon modelini sizlere göstermek istiyorum. Örgü işinden güzel bir pantolon kazak takımı yapacaksanız bu modele mutlaka göz atmalısınız.

Şiş örgüsü bebek pantolon modeli yapımı için burada Alize Baby Best  markalı ipten 2 yumak gri renk tercih edilmiş. Siz kız çocukları için yaparken farklı renklerde kullanabilirsiniz. Şiş olarak ipe uygun 4 numara şiş kullanılmış. Örgü işini yaparken birde 4 numaralı yedek şişlere ihtiyacınız olacak birde süsleme yapmak için 4 tane düğme kullanılmış.

Pantolon modeli 1 yaş için oldukça ideal. Siz buradaki detaylı yapım aşamasını takip ederek dilerseniz daha büyük modellerde yapabilirsiniz. Pantolon modelinin her iki ayak kısmı ayrı ayrı örülmüş daha sonra eklenip üst kısım yapılarak tamamlanmış. Burada düz bir örgü modeli kullanılmış. Sadece kenar kısımlarda farklı bir model kullanılarak süsleme yapılmış. Videodaki anlatımı takip ettiğiniz zaman sorun yaşamadan bu pantolon modelini yapabilirsiniz.

Örgü bebek pantolon modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCTVMBP_Yo1khMdgMmiKIs7w

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANTALON YAPIMI için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANTALON YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANTALON YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.