BEBEKLER İÇİN MOKASEN PATİK YAPIMI

Tığ işi bebek mokasen patik yapımı

Bebekler için yapılabilecek patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün size mokasen bebek patik modeli yapımı göstermek istedim. Daha önce patik yapmayanlar dahi aşağıdaki videolu anlatımı takip ederek bu harika patik modelini yapabilir.

Patik modelleri için sizlere yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün bebekler için yapılmış olan bir patik modeli göstermek istedim. Burada küçük bir patik modeli yapılmış olsa da siz buradan patiğin yapım detaylarını öğrenip daha büyük çocuklar için de bu patik modelini yapabilirsiniz.

Tığ işi mokasen patik modeli yapımı için Kartopu Baby One markalı ipten lacivert renk kullanılmış. Tığ olarak ise 2,5 numara tığ kullanılmış. Birde patiğin üst kısmında kullanmak için 2 düğmeye ihtiyacınız olacak.

Patik modeli 6-12 ay arası bebekler için yapılmış. Bu patik modeli daha büyük çocuklar için de yapılabilecek bir model. Burada patiğin yapımı için öncelikle taban kısmının yapım aşamaları anlatılmış. Taban kısmını yaparken nasıl büyültülüp patik yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Patiğin tabanı yapıldıktan sonra üst kısmın yapımına geçilmiş. Patiğin yapımı çok basit. Daha önce tığ işi yapmayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederlerse sorun yaşamadan bu patik modelini kolaylıkla yapabilir. Patik yapımında her sıra ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Bu sayede zorlanmadan patiği kısa sürede yapabilirsiniz.

Mokasen bebek patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebiliriniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCaKiJP7UQgT8qc4u5A7XRiw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEKLER İÇİN MOKASEN PATİK YAPIMI için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN MOKASEN PATİK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN MOKASEN PATİK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.