BEBEKLER İÇİN BULUT YELEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile yapılan bulut yelek modeli yapımı

Bugün sizlere hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapılabilecek çok şık bir bulut yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu yelek modeli çok şık ve gösterişli bir model.

Bebekleri için hazırlık yapanlar veya yeni doğan bebeklere hediye etmek için güzel bir yelek modeli arayanlar bugün göstereceğim bu yelek modeline göz atabilirler. Yaka ve düğme detayı ile dikkat çeken bu yelek modeli çok şık bir hediye olacaktır.

Şiş örgüsü yelek modeli yapımı için burada mavi bir örgü ipi kullanılmış. Siz bu yeleği pembe tonları ile yaparak kız bebekler içinde yapabilirsiniz. Ayrıca yeleğin ön kısmına ayrı bir bulut modeli yapılıp eklenmiş.

Burada yapılan yelek ölçüleri 3-12 aylık bir bebek için oldukça uygun olmuş. Dilerseniz siz buradaki anlatıma dikkat edip daha büyük bir yelek modeli yapabilirsiniz. Yeleği daha büyük bir şekilde yapmak isteyenler için video içerisinde ölçülerin nasıl arttırılacağına dair bilgilerde verilmiş.

Bulut yelek modeli yapımına yakadan başlanıyor. Burada yeleğin ilmekleri yan kısımdan yapılmış. Bu şekilde yelek modeli çok şık olmuş. Yelek yakadan başlanıp tek bir parça halinde işlenmiş ve tamamlanmış. En sonunda ise ön kısımdaki süsleme bölümü yapılarak yelek modeli tamamlanmış.

Bulut yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEKLER İÇİN BULUT YELEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN BULUT YELEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN BULUT YELEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.