BEBEKLER İÇİN BONBON ŞEKERİ TULUM MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bebekler için şiş örgüsü tulum modeli yapımı

Bebekleri için kışlık hazırlık yapanlara bugün çok şık bir tulum modeli göstermek istedim. Son zamanlarda gördüğüm en şık bebek kıyafetlerinden olan bu modeli sizlerle paylaşmak istedim. Bonbon şekeri bebek tulumu yapımı için aşağıda detaylı yapım aşaması gösteren bir video vereceğim.

Sizlere her zaman bebekler için yapılabilecek yeni örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim örgü bebek tulumu hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için yapılabilecek bir model. Uygun renkte ipleri seçtiğiniz zaman bu model bebekler üzerinde çok şık duracaktır.

Burada tulum yapımı için Alize Baby Best markalı ip kullanılmış. Buradaki beden ölçüleri için 3 yumak ip kullanılmış. Şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış. Bu tulum 1 yaş için oldukça ideal büyüklükte. Dilerseniz siz ölçüleri biraz daha büyültüp biraz daha büyük tulumlar yapabilirsiniz.

Bonbon şekeri örgü bebek tulumu yapımı için 70 ilmek atılarak başlanmış. Yakadan başlanan tulum modelinin beden kısmı yapıldıktan sonra ayakları yapılmış. Burada ise misinalı şiş kullanılarak dikişsiz olarak ayak kısımlar yapılmış ve tulum tamamlanmış.

Şiş örgüsü yapmayı bilenler videodaki anlatıma dikkat ederek bu güzel tulumu yapabilirler. Şiş örgüsü yapmayı yeni öğrenenler ise videodaki detaylara dikkat ettiği sürece sorun yaşamadan bu tulumu yapabilirler.

Bonbon şekeri bebek tulumu yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEKLER İÇİN BONBON ŞEKERİ TULUM MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN BONBON ŞEKERİ TULUM MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN BONBON ŞEKERİ TULUM MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.