BEBEKLER İÇİN BENEKLİ ÖRGÜ BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Benekli dikişsiz örgü boyunluk modeli yapımı

Bebekler için yapılabilecek çok şık ve gösterişli örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün sizlere benekli bebek boyunluk modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu boyunluk modelinin yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını veren birde video sunacağım.

Daha önce sizlere bebekler için yapılabilecek farklı atkı ve bere modelleri göstermiştim. Bugün ise bir atkı yerine son zamanlarda moda olan bir boyunluğun yapımını göstermek istiyorum. Bu boyunluk modeli aslında beresi ile birlikte takım olarak yapılmış. İlerleyen günlerde size bu berenin yapımını da göstereceğim.

Benekli boyunluk modeli için burada iki tane ip kullanılmış. Aslında boyunluğun yapımı çok basit düz bir örgü ile bu boyunluk modeli yapılmış. Bu boyunluğun gösterişli olmasını sağlayan ise kullanılan renklerin uyumu olmuş. Bu boyunluk için erkek ve kız bebeklere uygun renkler seçerek bere ve boyunluğunu yapıp güzel bir takım yapabilirsiniz.

Burada boyunluk dikişsiz bir şekilde yapılmış. Misinalı şiş ile yapılan bu boyunluk tek bir parça halinde yapılmış. Burada kalın 5 numaralı misinalı bir şiş kullanılmış. İp olarak ise Kartopu Lake markasından hardal sarısı bir renk tercih edilmiş. Gri ip ise Nako Elit Baby markalı ip. Gri ip orta kalınlıkta olduğu için iki kat olarak kullanılmış.

Benekli bebek boyunluk modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu