BAYANLAR İÇİN TIĞ İŞİ MİDYE BERE MODELİ YAPIMI

Tığ işi midye bere modeli yapımı

Tığ işinden yapılmış çok kolay ama bir o kadarda şık bir bere modeli yapımını bugün size göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıda videolu anlatım ile vereceğim tığ işi midye bere modeli hem bayanlar için hem de kız çocuklar için yapılabilecek bir model. Videodaki anlatımı takip ederseniz bir gün de dahi bu bereyi yapıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Bere modelleri için sizlere şiş örgüsünden ve tığ işinden yapılmış olan yeni örnekleri göstermeye devam ediyorum. Şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler tığ işi ile gösterdiğim bu örneklere göz atarak harika bere modelleri yapabilirler.

Bugün göstereceğim midye bere modeli için burada renk geçişleri olan bir ip kullanılmış. Bu bere modeli her renk tonunda ipler ile yapılabilir. Burada bayanlar için bir bere yapılmış. Bu modeli isterseniz kız çocukları için de yapabilirsiniz. Bunu dışında bu model tığ işi ile yapmak istediğiniz birçok örgü işinde kullanabilirsiniz.

Bere modelinin büyüklüğünün nasıl ayarlanacağız ve diğer tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz zaman istediğiniz büyüklük için bu bereyi yapabilirsiniz. Bu model dışında sitemizde yer alan diğer bere modelleri örneklerine de göz atabilirsiniz. Birçok farklı modelin detaylı yapım aşamalarını videolu anlatımlardan takip edebilirsiniz .

Tığ işi midye bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://youtu.be/54CFVTy8j2A

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu