BAYANLAR İÇİN ÖRGÜ SWEATSHIRT YAPIMI

Örgü işi ile bayanlara sweatshirt yapımı

Örgü işi ile yapılmış olan farklı tasarımları sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün bayanlar için yapılmış harka bir örgü bayan sweatshirt modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu kazağın detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bayanlar için bugün çok şık bir kazak modeli yapımı göstermek istiyorum. Kış aylarında sizi sıcacık tutacak bu kazak modeli görüntüsü ile de dikkat çeken bir tasarım olmuş. Her bayanın kullanmayı sevdiği sweatshirt şeklinde yapılan bu kazak iki renkli olarak yapılmış. Siz dilerseniz bu kazağı tek renk olarak da yapabilirsiniz.

Örgü bayan kazak modeli yapımı için burada  Himalaya Koala markalı ip kullanılmış. Kazağın lastik kısmı 5 numaralı şiş ile örülürken üst kısım 7 numaralı şiş ile örülmüş. İp olarak seçilen bu tüylü ipler örgü değil de kazağın hazır bir kazak görüntüsünde olmasını sağlamış. Ayrıca kazağın ön kısmına kanguru cep adı verilen cep modeli eklenmiş.

Yine kazağı tam bir sweatshirt görünümü alması için kapüşon da eklenmiş. Bu şekilde eklenen detaylar ve siyah ve krem rengin uyumu ile ortaya harika bir örgü işi çıkmış.

Burada yapılan kazak ölçüleri M-L bedene uygun olarak yapılmış. Videoda verilen detaylı anlatımı takip edip daha büyük veya daha küçük bedenlerde bu kazak modelini yapabilirsiniz.

Örgü sweatshirt modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYANLAR İÇİN ÖRGÜ SWEATSHIRT YAPIMI için yorumda bulun

    BAYANLAR İÇİN ÖRGÜ SWEATSHIRT YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAYANLAR İÇİN ÖRGÜ SWEATSHIRT YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.