BAYANLAR İÇİN İKİ ŞİŞ BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile bayan bere modeli yapımı

Bayanlar için harika bir bere modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü bayan bere modeli yapımı için aşağıda sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım. Burayı takip ederek kısa sürede bu bere modelini hazırlayabilir ve önümüzdeki kış günlerinde kullanabilirsiniz.

Bayanlar için yapılabilecek örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün bayanlara göre çok şık ve gösterişli bir bere modelinin yapımını göstereceğim. Soğuk kış günlerinde sizi sıcacık tutacak şık ve gösterişli bir bere modeli arıyorsanız mutlaka göstereceğim bu modele göz atmalısınız.

Şiş örgüsü bere modeli yapımı için burada Alize Angora markalı ipten kullanılmış. Burada ip iki kat olarak kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. Dilerseniz biraz daha kalın bir örgü ipi tercih edebilirsiniz. İki ip ile de yapılan farklı bere modeli video içerisinde gösterilmiş.

Bere modeli yapımına arka kısmından başlanmış. Burada 19 ilmek atılarak modelin yapımına başlanıyor. Video içerisinde bere modelinin yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Bere üzerinde yapılan dilimlerin nasıl yapıldığı ve dikkat edilmesi gereken diğer detaylar açıklanmış.

Örgü bayan bere modeli İçin videodaki anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Burada verilen anlatımdaki detaylara dikkat edip videoyu izleyerek bu bereyi yaparsanız ortaya harika bir el iş çıkacaktır.

Şiş örgüsü bayan bere modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu