BALONCUKLU KAR TANESİ BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI

Bayanlar için şiş örgüsü ile kar tanesi hırka modeli yapımı

Çok güzel oldukça gösterişli bir bayan hırkasının yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Baloncuklu kar tanesi bayan hırka modeli kullanılan renkleri ve yapılan örgü tekniği ile tam bu yılın modasına uygun olmuş. Bu hırkanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Şiş örgüsünden yapılmış güzel bir bayan hırkasını bugün sizlere göstereceğim. Bu hırka modeli tam genç kızların bayılacağı bir tasarım olmuş. Video içerisinde model yapımına dair her bir detay açıklandığı için zorlanmadan her bedene uygun olarak bu hırkayı yapabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun olarak farklı renkler seçip bu hırkayı yapabilirsiniz.

Kar tanesi bayan hırka modeli yapımı için burada beden kısmında ana renk olarak Nako markasından Kar Tanesi sersinden gri ve üzerinde sarı, turuncu, mavi renk tonları ile oluşturulmuş bir ip kullanılmış. Hırkanın etek ucundaki baloncukların yapımı için ise yine Nako markasının Cha Cha serisinden batik ip kullanılmış. Bu ipin özelliği oldukça kalın olması.

Hırka modeli üç parça halinde yapılıyor. Önce ön parçaların yapımı ile başlanmış ve önce baloncuklu kısım yapılmış. İp kalın olduğu için burada 8 numara şiş kullanılmış. Hırkanın üst kısmında ise 6 numara şiş kullanılmış. Hırkanın yapımını baştan sona Işıl Hanım her zaman olduğu gibi detaylı bir şekilde açıklamış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan hırka modelini yapabilirsiniz.

Baloncuklu kar tanesi bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BALONCUKLU KAR TANESİ BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    BALONCUKLU KAR TANESİ BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BALONCUKLU KAR TANESİ BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.