BAHÇEYE ASKIDA SAKSI YAPMAK

Bahçeye askıda saksı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde mutlaka yapmalısınız. Anlatımlı saksı çalışmalarını daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hatta artık kumaştan saksı asacakları hazırlama veya sarkacı yapmak için diğer çalışmaları bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Onları da inceleyin ve nasıl yapıldığını öğrenerek evinizin balkonuna yapmak isteyebilirsiniz. Bu güzel çalışmada ise saksılar bahçe çitlerine monte ediliyor.

Sizde eviniz bahçeli ise veya köyünüzde bu güzel dekoratif çalışmayı yapmak isterseniz fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

bahceye-askida-saksi-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAHÇEYE ASKIDA SAKSI YAPMAK için yorumda bulun

    BAHÇEYE ASKIDA SAKSI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAHÇEYE ASKIDA SAKSI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.