BAHAR DALI LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik bahar dalı lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için şık ve gösterişli lif modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün bahar dalı lif modeli yapımın göstermek istiyorum. Ben bu lif modelini çok beğendim ve sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için sizlere yeni ve farklı modeller bulmaya devam ediyorum. Bugün görünce çok beğendim ve çeyizler içerisinde dikkatleri çekeceğini düşündüğüm bir lif modeli göstermek istiyorum. Bu şekilde beyaz lif ipi ile hazırlanan tabanlar üzerine eklenen çiçek motifli lifleri ben çok seviyorum çok şık ve farklı duruyorlar.

Çeyizlik bahar dalı lif modeli yapımı için burada ana renk olarak beyaz lif ipi kullanılmış. Lif üzerindeki çiçeklerin yapımı için ise açık pembe, koyu pembe ve sarı lif ipleri kullanılmış. Yapraklar için ise yeşil lif ipi kullanılmış. Lif modeli tabanı için beyaz renk çok güzel oluyor ama dilerseniz taban renginizi değiştirip üst kısımdaki çiçekler içinde tabandaki renge uygun ipler seçebilirsiniz.

Lif modeli yapımına taban kısımdan başlanmış. Fıstıklar ile yapılan yıldız şeklinde bir lif tabanı yapılmış. Lif tabanını yapmayı bilmeyenler için videoda açıklama yapılmış. Üst kısımdaki çiçekler ise taban üzerine işlenerek eklenmiş. Burada sırasıyla çiçeklerin yapım aşaması açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan bu güzel lif modelini yapabilirsiniz.

Bahar dalı lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC38TJtTEVUJv9sqRP021Oog

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAHAR DALI LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    BAHAR DALI LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAHAR DALI LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.