ARTIK İPLE BAYAN KAZAK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Genç kızlar için şiş örgüsü ile kazak yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli olan harika bir kazak modelinin yapımını göstermek istiyorum. Genç kızlar için yapılan artık iple örgü kazak modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını veren videoda göstereceğim.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan kazak modellerini sizlere daha önce de göstermiştim. Sitemizde yer alan diğer şiş örgüsü kazak modellerini incelebilirsiniz.

Bugün sizlere yine Işıl Hanım’ın yaptığı çok şık bir kazak modeli göstermek istiyorum. Bu kazağın en önemli özelliği ise artık ipler ile yapılıyor olması. Burada kazak yapımı için 4 tane farklı kalmış ip kullanmış. Sizde elinizde bulunan ipleri bu şekilde farklı bir örgü işinde değerlendirebilirsiniz.

Genç kız örgü kazak modeli yapımında farklı örgü teknikleri kullanılmış. Yuvarlak yaka yapılan kazağın uç kısmında yine bir detay eklenmiş ve güzel bir görünüm oluşmuş. Ayrıca bu kazağın en güzel yanı ise kol uçlarına eklenen detay. Kazağın kol ucuna eklenen küçük bir detay ile elleriniz üşüdüğünde kolu uzatıp eldiven olarak kullanabilirsiniz. Bu yönden de bu kazak çok kullanışlı olmuş.

Kazağın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki video içerisinde verildiği için buradaki detaylara dikkat edildiği sürece sorun çıkmadan harika bir kazak modeli yapılabilir. Kazak modeli çok şık olduğu için her yaştan bayan rahatlıkla bu kazağı yapıp kullanabilir.

Artık iple bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu