ANLATIMLI YEŞİL TAŞLI KOLYE YAPMAK

anlatimli-yesil-tasli-kolye-yapmak

Anlatımlı yeşil taşlı kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Zümrüt yeşilinde takı yapmak isteyenler ve zümrüt yeşili kolye yapımını gösteren çalışma arayanların işine yarayacağını düşündüğüm bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde kolay takı yapmak için bulduğum diğer çalışmaları da merak ediyorsanız, hemen bu yazımın altında onlarda karşınıza çıkacak.

Bu çalışma da detaylı olarak ne yapmanız gerektiği ve yeşil taşları nasıl kolyeye dönüştürmeniz gerektiği net bir şekilde anlatılmış. Yeşil kolye yapmak isteyenler için bu çalışma bence birebir. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI YEŞİL TAŞLI KOLYE YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI YEŞİL TAŞLI KOLYE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI YEŞİL TAŞLI KOLYE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.