ANLATIMLI PİRİNÇ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

anlatimli-pirinc-tasli-bileklik-yapmak

Anlatımlı pirinç taşlı bileklik yapmak için bulduğum bu güzel takı çalışması benim çok hoşuma gitti. Sizlerin de gideceğini düşünüyorum.

Hem yapımı kolay, hem de nasıl yapıldığı adım adım gösterilen bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Anlatımlı çalışma da pirinç taşına benzer malzeme bulduğunuzda onu çok güzel bilekliğe dönüştürmek için bu güzel çalışmayı takip ederek aynısını yapmaya çalışmalısınız.

Sitemizde daha önce de benzer takı çalışmalarının anlatımlarını paylaşmıştım. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel enfes takı çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI PİRİNÇ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI PİRİNÇ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI PİRİNÇ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.