ANLATIMLI KIRMIZI SPİRAL TIĞ İŞİ YASTIK YAPIMI

Anlatımlı kırmızı spiral tığ işi yastık yapımı çalışması arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı resimler sayesinde sizde adımları tamamlayarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay yapılan örgü çalışmalarını anlatımlı olarak sunmaya devam edeceğim.

Sitemizde daha önce paylaştığım tığ işi örgü çalışmalarının anlatımlarını ve benzerlerine hemen bu yazımın altında da ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde nasıl spiral tığ işi yastık yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Kirmizi-Spiral-Tig-isi-Yastik

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI KIRMIZI SPİRAL TIĞ İŞİ YASTIK YAPIMI için yorumda bulun

    ANLATIMLI KIRMIZI SPİRAL TIĞ İŞİ YASTIK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI KIRMIZI SPİRAL TIĞ İŞİ YASTIK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.