ANLATIMLI KARTONDAN MİNYATÜR EV MAKETLERİ YAPMAK

Anlatımlı kartondan minyatür ev maketleri yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel örnekleri sizde zorlanmadan keyif alarak yapabilirsiniz. Biraz boya, biraz karton ve makas türü malzeme ile yapamayacağınız şey yok.

Bu güzel çalışmayı yapıp cam önüne süs olarak koyabilirsiniz. Evinizde vitrin kültürünüz devam ediyorsa, içine minyatür evleri koyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi tamamladığınızda harika gözükeceklerini söyleyebilirim.

Bu tür minyatür çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan minyatür ev yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kartondan-minyatur-ev-maketleri-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI KARTONDAN MİNYATÜR EV MAKETLERİ YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI KARTONDAN MİNYATÜR EV MAKETLERİ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI KARTONDAN MİNYATÜR EV MAKETLERİ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.