ANLATIMLI KAĞIT ELBİSE DÜĞÜN SÜSÜ YAPMAK

Anlatımlı kağıt elbise düğün süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay bir şekilde sizde kağıttan düğün süsü yapabilirsiniz.

Kağıttan gelinlik düğün süsü yapabilir ve pasta süsleme yada farklı süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Kağıttan gelinlik yapmak veya kağıttan elbise yaparak pasta süslerken bu güzel figürleri kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kağıttan gerçekten çok güzel çalışmalar yapılıyor.

Minyatür elbise yapmak veya kağıttan minik kıyafet yaparak çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kağıt elbise düğün süsü yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagit-elbise-dugun-susu-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI KAĞIT ELBİSE DÜĞÜN SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI KAĞIT ELBİSE DÜĞÜN SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI KAĞIT ELBİSE DÜĞÜN SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.