ANLATIMLI DERİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

anlatimli-deri-orgu-bileklik-yapmak

Anlatımlı deri örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde nasıl yapacağınızı küçük adımlarla öğrenmiş olacaksınız. Deri bileklik yapmak için öncelikle örgü şablonunu iyi incelemeniz gerekir.

Neresinden kesmeniz gerektiğini ve kestikten sonra neresinden geçirmeniz gerektiğini iyi bildikten sonra bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

Kolay deri bileklik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları ise hemen bu altta görebilirsiniz. Kolay yapılan deri bileklik çalışmalarını tekrar bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Resimli anlatımda kolay ve kısadan nasıl yapılacağı belirtilmiş. Uygulamalı olarak aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI DERİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI DERİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI DERİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.