ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

anlatimli-boncuklu-bileklik-yapmak

Anlatımlı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Boncuklu bilezik yapmak veya bu tür çalışmalara merakı olanların beğeneceğini düşünüyorum.

Kolay yapılan bu tür boncuklu bileklik çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı hemen üstteki resimlerde yer alıyor.

Kare kare ne yapmanız gerektiği ve boncukları ipe nasıl geçirmeniz ve nasıl süslemeniz gerektiği anlatılmış. Bu tür evde kolay takı yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay oluyorlar.

Hem de kısa sürede yaparak yeni bir takıya sahip olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini hemen altta bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.