ANGELİNA JOLIE VE BRAD PITT’İN VELAYET DAVASI SONUÇLANDI

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin yıllar süren boşanma davasında yeni bir gelişme var! Page Six’in haberine nazaran Kaliforniya’daki velayet davasında Brad Pitt, Angelina Jolie ile ortak velayet kazandı. İki yıllık evliliklerinin arından 2016’da boşanan Jolie ve Pitt, 12 yıllık birlikteliklerinde altı çocuk sahibi olmuşlardı: 19 yaşındaki Maddox, 17 yaşındaki Pax, 16 yaşındaki Zahara, 14 yaşındaki Shiloh ve 12 yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox.

Geçtiğimiz ay davada Pitt’i aile içi şiddet ile suçlayan Jolie, çocuklarının ve kendisinin mahkemeye ispat sunabileceğini söylemişti. Bu gelişmeden bir ay sonra ise en büyük çocukları Maddox, babasının aleyhine söz vermişti. 26 Mayıs’taki dava sonucuna karşı gelen Jolie, hakimin eşit davranmadığını ve çocuklarının sıhhatinin ve güvenliğinin riskte olduğunu gösteren ispatları dava sürecinde kullanmadığını söyledi.

Daha evvel hakim John Ouderkirk’ün davadan alınmasını talep eden Jolie, şiddet eğilimi olan birine çocuklarının velayetinin verilmesinin gerçek olmadığını savundu. Çocuk şiddetine dair suçlamalardan aklanan Pitt, 2016’da birebir bahisli davada da hatasız bulunmuştu. Jolie’nin bilakis hakim Ouderkirk’ün “detaylı ve dikkatlı” kararı sebebiyle kendisini “rahatlamış,” hissettiği söylenen Pitt’in en başından beri ortak velayet istediği de belirtildi. Çocukları ile daha çok vakit geçirebileceği için çok keyifli olduğu söylenen Pitt, yeni dava sonucundan çok keyifli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu