3D TUĞLA DESENLİ ERKEK ATKI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile 3D tuğla desenli erkek atı modeli yapımı

Çeyizlik el işlerine ve yazlık örgü işlerine biraz ara vererek bugün sizlere kış ayları için yapılabilecek çok şık ve gösterişli şiş örgüsü erkek atkı modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu atkı modeli sizlerinde hoşuna gidecektir.

Bugün sizlere kışa hazırlık olacak bir atkı modelinin yapımını göstermek istedin. Önümüzdeki günlerde de yavaş yavaş kışa hazırlık olacak kışın rahatlıkla kullanılabilecek örgü işlerinin yapımını göstermek istiyorum. Bugün ise erkekler için yapılabilecek hazırları aratmayan çok şık bir atkı modeli göstermek istiyorum.

3D tuğla desenli erkek atkı modeli görüntüsü ile dikkat çeken sanki hazır alınmış gibi duran bir model. Burada video içerisinde verilen yapım detaylarına dikkat ederseniz sorun yaşamadan burada olduğu gibi harika bir atkı modeli yapabilirsiniz.

Daha öncede size 3D modelleri gösterdim. Değişik örgü işlerinde kullanılabilen 3D örgüler hem şık duruyor hemde sanki hazır bir örgü işi gibi bir görüntü oluşturuyor. Bugün sizlere göstereceğim atkı modeli şiş örgüsü ile yapılmış. Şiş örgüsü yapmayı yeni öğrenenlerde videodaki anlatımı takip ederek bu atkıyı yapabilir.

Tuğla desenli erkek atkı modeli yapımı için Himalaya markalı ipten 2 yumak ip kullanılmış. Siz farklı kalınlıkta bir ip kullanarak dilediğiniz gibi bir atkı yapabilirsiniz. Video içerisinde modelin tüm detayları veriliyor. Özellikle tuğla desenleri hakkında detaylı bilgiler verilmiş. Bu şekilde atkı için kendinize göre bir büyüklük ayarlayabilirsiniz.

3D tuğla desenli erkek atkı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC6UCrnMGV3PCmnm7U0uxB5w

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu