2019 konut dekorasyon trendleri meskeninizde fark yaratın!

Meskeninde yenilik yapmak isteyenler buraya! ‘Evimde değişiklik yapmak istiyorum lakin bir türlü ne yapacağımı bilemiyorum’ diyenlerden misiniz? Sizin için şahane dekorasyon fikirlerini bir ortaya getirdik. Bu yıl da bu tekliflerle konutunuzda fark yaratacaksınız! Pekala 2019 konut dekorasyon trendleri neler? İşte içinizi ısıtacak birbirinden hoş dekorasyon önerileri! 

BU YILIN  VAZGEÇİLMEZİ AHŞAP OLACAK

Uzun müddettir beyaz, parlak mutfaklar baç tacı ediliyor. Herkesin sıkça kullandığı modeller ortasında yer alıyordu. 2019’la birlikte bu tercihler artık yerini akşap mobilyalara bırakacak. Daha doğal görünüm arayışımız 2019’da her alana yansıyacak. Konutlarda sıkça ahşap görmeye başlayacağız. 

MOZAİK DUVALAR MODA 

Hepinizinde bildiği üzere mozaik duvalar seksenlerde en çok tercih edilen dekorasyon trendleri ortasında yerini almaktadaydı. Bu seneninde en güzel trend detaylarından biri mozaik duvalar.  Üstelik mozaik yalnızca duvarlarda karşımıza çıkmayacak. Örneğin mozaik kaplı aydınlatmalar görebiliriz.

HER YERDE BİTKİLERE YER AÇIN 

2018’de olduğu üzere u yıl da her yerdeki bitkilerin kullanımına yer açılacak. Yalnızca oturma odalarında ya da mutfaklarda değil banyolarda bile görebiliriz bitkileri. Banyolarınızda karanlık ortamlarda yetişen bitkilere yer açabilir, banyolarınızın daha egzotik bir ortam kazanmasını sağlayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu