YAZMA KENARINA TEK SIRA OYA MODELİ YAPIMI

Yazma-Kenarina-Tek-Sira-Oya-Modeli-Yapimi

Yazma kenarı için tığ işi oya modeli yapımı

Yazma kenarına eklenebilecek şık bir oya modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tek sıra oya modeli yazma kenarlarında çok şık duracak bir model. Çeyizleri için hazırlık yapanlar oya modelinin yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

El işi yapıp satanlar veya çeyizleri için hazırlık yapanlar bugün sizlere çok şık bir oya modelinin yapımını göstermek istiyorum. Burada oya modeli yapımı için yazma içerisinde bulunan renklere uygun olan renkte bir ip tercih edebilirsiniz. Oya modeli tek sıra halinde tek renk ip ile yapılmış.

Tığ işi oya modeli yapımı için öncelikle yazma kenarına tığ batısı yapılmış. Daha sonra ikinci sırada modelin yapımına başlanmış. Burada model yapılırken dikkat edilmesi gereken detaylar var. Bu nedenle videodaki anlatımı iyi bir şekilde takip etmelisiniz.

Oya modelleri için sizlere her zaman yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün size yine çok şık bir model gösterdim. Bu model dışında sitemizde yer alan diğer oya modellerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen günlerde sizlere yeni örneklerde göstermeye devam edeceğim. Çeyizleri için hazırlık yapanlar kolay ama gösterişli modeller arıyorlarsa mutlaka daha önce gösterdiğim örneklere göz atmalılar.

Tek sıra oya modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*