TIĞ İŞİ RENKLİ ÖRGÜ BATTANİYE YAPMAK


Tığ işi renkli örgü battaniye yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel örneği beğeneceğinizi düşünüyorum. Ben çok beğendim. Ama maalesef tığ işi çalışmalar yapamıyorum. Ancak öğrenmeye de niyetimin olduğunu söyleyebilirim.

Bu tür işler yapan ev hanımlarına kolaylık olsun ve fikir olması amacıyla araştırıp paylaşmaya çalışıyorum. Tığ işi renkli örgü anneanne battaniyesi yapmak için de bu fikri kullanabilirsiniz.

Aşamalı çalışma da detaylı anlatım yer almıyor. Hatta videolu anlatımını bulamadım. Ancak bulduğumda iliştireceğimi de belirtmek isterim.

Anlatımlı tığ işi renkli örgü battaniye çalışmalarını makalepark sitemizde daha çok paylaştığımı belirtmek isterim. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-renkli-orgu-battaniye-yapmak

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*