TIĞ İŞİ HAŞHAŞ VE YAPRAK MOTİF ÖRNEĞİ ANLATIMI


Tığ işi haşhaş ve yaprak motif örneği anlatımını buldum. İşinize yarayacağını düşünüyorum. Bu tür tığ işi motif örnekleri arayanların işine yarayacağını düşünüyorum. Yapımı detaylı bir şekilde kare kare tarif edilmiş.

Anlatımlı çalışma sayesinde nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Tığ işi haşhaş motif örneği anlatımlı bir şekilde oldukça fazla detaylı anlatılmış. Bence işinize yarayabilir.

Tığ işi yapmadığım için benim pek ilgimi çekmese de, bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarının çok işine yarayacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışmanın video anlatımını bulamadım.

Ona da bulduğumda hemen bu yazıma iliştireceğim. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi haşhaş ve yaprak motif örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-hashas-ve-yapraklari-anlatim

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*