KUMAŞTAN İPLİ PARA BOHÇASI YAPMAK


kumastan-ipli-para-bohcasi-yapmak

Kumaştan ipli para bohçası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kumaştan yapılan para bohçaları veya cüzdanlarını buldukça yine sitemizde paylaşacağım.

Evde kumaş para cüzdanı yapmak için bu güzel örneği değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan cüzdan yapabilir veya bu tür lazımlık bohçası yapabilirsiniz.

Malzemeleri evinizde kolaylıkla temin edebilir ve aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Kumaştan ipli bohça yaparak çeşitli malzemelerinizi içine koyabilir ve keyifle bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Kumaş bohça yapmak veya kumaştan para cüzdanı yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kumaştan para cüzdanı yapmak için çalışma ile sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*