KUMAŞ OYUNCAK CADI KIZ ŞABLONU


kumas-oyuncak-cadi-kiz-sablonu

Kumaş oyuncak cadı kız şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel örneği sizlerle de paylaşmak istedim. Çok güzel ve evde bu tür oyuncak fikirleri yapmak isteyenler değerlendirebilir.

Evde kumaş oyuncak yapımında kullanacağınız bu güzel şablonu değerlendirebilir ve çocuklarınıza çok güzel eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Kumaştan kolay oyuncak yapmak için ilerleyen günlerde daha değişik ve güzel şablonlar bulup paylaşmaya devam edeceğim. Benzerlerini de zaten hemen bu yazımın altında görebilirsiniz.

Oyuncak cadı kız şablonu için taslağı kullanabilir ve parçaları belirtilen yerlerden kestikten sonra kumaş veya kullanacağınız malzeme üzerinde kalıbını çıkarabilirsiniz.

Bu sayede çocuklarınıza hem ucuza hem de eğlenceli güzel oyuncaklar yapmış olacaksınız. Hem de eğlenceli zaman geçirebileceğinizi de söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*