KAĞITTAN KALPLİ ZİNCİR SÜS YAPMAK


Kağıttan kalpli zincir süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Adım adım nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede nasıl yapıldığını kavrayabilir ve aynısını yaparak sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Çocuk odasına sarkaç süs yapımında kullanabilirsiniz.

Çeşitli süslemelerde ve özel günlerde de kağıttan kalp süs yapıp sarkaç süs veya farklı süsleme fikirleri olarak da değerlendirebilirsiniz.

Benzer süs çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan nasıl yapıldığını öğrenerek sizde aynısını veya daha farklısını düşünerek yapabilirsiniz. Kağıttan minyatür kalp sarkaç süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kagittan-kalpli-zincir-yapmak

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*