İLGİNÇ DUVAR AHŞAP IŞIK FİKİRLERİ


İlginç duvar ahşap ışık fikirleri arıyordum. Karşıma bu enteresan çalışma çıktı. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı zor olmayan bu çalışma da tahta malzeme veya ahşaptan lamba şeklinde duvara monte edilen ışık çalışması gözüküyor.

Yapımının zor olmayacağını düşünüyorum. Çalışma masalarının olduğu yerdeki duvara özellikle de hem yakışacağını ve hem de dekoratif duvar süsü olarak da evinize gelenleri şaşırtabileceğiniz bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Ahşap duvar lambası yapmak için bu güzel fikirden yararlanarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan ahşap lamba fikirleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Evinize gelen misafirleri şaşırtabilir ve değişik ev dekorları ile hayatınızın monotonluğunu da üzerinizden atmış olursunuz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ilginc-duvar-ahsap-isik-fikirleri

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*