ÇOCUK ODASINA IŞIKLI BULUT DUVAR SÜSÜ YAPMAK


Çocuk odasına ışıklı bulut duvar süsü yapmak için bulduğum bu güzel örnekten yararlanarak sizde çok güzel dekoratif ışıklı süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Özellikle de çocuk odasını süslemek veya sarkaç süs çalışmaları araştıranlar bu çalışmaya bayılacak. Ben çok beğendim ve ilk fırsatta çocuk odasına veya oturma odasına bu tür bir çalışma yapmayı veya yaptırmayı düşünüyorum.

Yapımı zor olmasa gerek. Çünkü tahta üzerine bulut şablonunu marangoza götürdüğünüzde size aynısını kesecektir. Gerisi sizin marifetli ellerinize kalıyor.

Sprey boya veya normal boya ile beyaza boyadıktan sonra arka tarafına ışık ve duvara monte için ekstra tahta çakmanız veya yapıştırmanız yeterli oluyor.

Duvara çivi yardımı ile asabilirsiniz. Benim önerim piliz üstüne gelecek şekilde yapmanız ve hem kablo gözükmez. Hem de ışığın nasıl yandığına herkes şaşırır kalır. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cocuk-odasina-isikli-bulut-duvar-susu-yapmak

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*