ANLATIMLI ÇORAPTAN BEZ BEBEK YAPMAK


Anlatımlı çoraptan bez bebek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Adım adım bez bebek yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde çok şık bez bebekler yapabilirsiniz.

Çoraptan bebek yapmak için daha önce makalepark.com sitemizde birçok çalışma paylaşmıştım. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Hemen bu yazımın altında yine benzer çoraptan bebek yapmak veya çoraptan oyuncak yapmak gibi çeşitli çalışmalar da karşınıza çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışma da çoraptan bebek yapmak için aşamalar tek tek verilmiş.

Kolay bir şekilde sizde zorlanmadan aşamaları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-coraptan-bez-bebek-yapmak

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*