AHŞAP KAPLAMADAN KOLAY LAMBA YAPMAK


Ahşap kaplamadan kolay lamba yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kontraplak lamba yapmak için de kullanılabileceğini düşündüğüm bir örnek çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı olması sayesinde nasıl yapacağınızı da kısa sürede kavrayabilirsiniz. Ahşap kaplamadan kolay lamba yapmak için diğer çalışmaları kardeş site http://makalepark.com/ üzerinde de bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilir ve harika dekoratif süslere sahip olabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparak satmayı da düşünebilirsiniz.

Satarak güzel paralar kazanacağınız bir ahşap çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımı olan ahşap kaplamayla avize yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-kaplamadan-kolay-lamba-yapmak

source

About Hazal
Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*